KŽforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KŽforum

Forum mladih grada Križevaca i okolice...
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u???

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
M@rkec
Admin
Admin
M@rkec


Broj postova : 94
Age : 32
Lokacija : Ma tu...
Registration date : 19.10.2008

Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u??? Empty
PostajNaslov: Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u???   Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u??? Emptypon lis 20, 2008 11:19 am

Dakle, pitanje je jasno... tko od ong malog društva koji luduju na motorima po tebi zaslužuje titulu najboljeg...
[Vrh] Go down
https://kzforum.forumcroatian.com
mario558
Tek sam stigel
Tek sam stigel
mario558


Broj postova : 18
Age : 32
Registration date : 21.10.2008

Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u???   Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u??? Emptypet lis 24, 2008 12:03 am

prožek s apenom.... king king king
[Vrh] Go down
Amy Lee
Zabrana postanja
Zabrana postanja



Broj postova : 13
Age : 32
Registration date : 22.10.2008

Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u???   Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u??? Emptysub lis 25, 2008 4:10 pm

valentino rossi cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Darky
Tek sam stigel
Tek sam stigel
Darky


Broj postova : 24
Age : 34
Lokacija : KŽ-BJ
Registration date : 25.10.2008

Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u???   Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u??? Emptysub lis 25, 2008 8:52 pm

marko, kakva je bila ova sezona, si pratil?
[Vrh] Go down
M@rkec
Admin
Admin
M@rkec


Broj postova : 94
Age : 32
Lokacija : Ma tu...
Registration date : 19.10.2008

Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u???   Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u??? Emptysub lis 25, 2008 11:26 pm

Darky je napisao/la:
marko, kakva je bila ova sezona, si pratil?

jesam... sezona je bila dobra... nije bilo previše padova, a i vremenski uvjeti su bili ok... samo mi je žao, kaj sad budu suzuku izbacili van... po meni je to bila najbolja staza... a sad... ode... e da... rossi je uzel naslov već tri utrke prije kraja sezone sa 287 bodova, dok je casey stoner, prvak 2007. godine imao tek 200 bodova... dakle, fiat yamaha je ove godien doista briljirala... ne mogu a da ne spomenem lorenza, isto iz tima fiat yamahe, koji je odvozio par dobrih trka, ali me je i iznenadio nekim ne promišljenim odlukama i bezveznim padovima... i sad, neki novi klinci dolaze... fkt, ima dosta mladih u 125, 250 i GP klasi.... po meni 08. sezona je bila jedna od boljih u ove 4 godine kolko ja ratim ovaj sport... loris capirossi je proslavio novi rekord u motoGP-u... najviše odvoženih utrka... njegov suzuki radi savršeno, ali nekad ga i ne prati sreća... e da... john hopkins, koji mi je ujedino i frend na fejsu, hehe, je opet traljavo odvozil sezonu, ali nadam se da mu se žena ljepše šalta od onog njegovog kawasakija... hehe...hvala...
[Vrh] Go down
https://kzforum.forumcroatian.com
Darky
Tek sam stigel
Tek sam stigel
Darky


Broj postova : 24
Age : 34
Lokacija : KŽ-BJ
Registration date : 25.10.2008

Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u???   Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u??? Emptyned lis 26, 2008 1:48 am

kolko je sad stanka?baš sam gledal prije par dana je izašla i igrica Moto GP 08 Smile
[Vrh] Go down
M@rkec
Admin
Admin
M@rkec


Broj postova : 94
Age : 32
Lokacija : Ma tu...
Registration date : 19.10.2008

Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u???   Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u??? Emptyned lis 26, 2008 8:07 pm

sezona 2009 ti počinje 12 travnja, u qatar-u... ali to je event utka... tj... još isprobavanje i to sve... hehe...
[Vrh] Go down
https://kzforum.forumcroatian.com
Darky
Tek sam stigel
Tek sam stigel
Darky


Broj postova : 24
Age : 34
Lokacija : KŽ-BJ
Registration date : 25.10.2008

Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u???   Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u??? Emptyned lis 26, 2008 8:18 pm

a gledal sam kaj je ovo kaj se danas vozi?u valenciji, to je još sezona ili?
[Vrh] Go down
M@rkec
Admin
Admin
M@rkec


Broj postova : 94
Age : 32
Lokacija : Ma tu...
Registration date : 19.10.2008

Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u???   Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u??? Emptypon lis 27, 2008 7:28 pm

Darky je napisao/la:
a gledal sam kaj je ovo kaj se danas vozi?u valenciji, to je još sezona ili?
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... sezona završila prije dva tjedna...
[Vrh] Go down
https://kzforum.forumcroatian.com
Sponsored content





Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u???   Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u??? Empty

[Vrh] Go down
 
Tko je po tebi najbolji u MotoGP-u???
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
KŽforum :: Sport :: MotoGP-
Forum(o)Bir: