KŽforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KŽforum

Forum mladih grada Križevaca i okolice...
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Pitanja i odgovori vezani uz forum

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
M@rkec
Admin
Admin
M@rkec


Broj postova : 94
Age : 32
Lokacija : Ma tu...
Registration date : 19.10.2008

Pitanja i odgovori vezani uz forum Empty
PostajNaslov: Pitanja i odgovori vezani uz forum   Pitanja i odgovori vezani uz forum Emptypon lis 20, 2008 11:18 am

Dakle, što god vas zanima u vezi foruma, pitajte....
[Vrh] Go down
https://kzforum.forumcroatian.com
***Mala***
Tek sam stigel
Tek sam stigel
***Mala***


Broj postova : 32
Age : 30
Registration date : 21.10.2008

Pitanja i odgovori vezani uz forum Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja i odgovori vezani uz forum   Pitanja i odgovori vezani uz forum Emptyčet lis 23, 2008 3:11 pm

imam zamolbu...prijedlog...kak god...jel bi se mogle ispod svih tema skupa navesti teme na koje je zadnje odgovoreno ili one najpopularnije??? onak kak je na krizevci.info... da se zna u kojoj raspravi sudjelovati... Very Happy
[Vrh] Go down
M@rkec
Admin
Admin
M@rkec


Broj postova : 94
Age : 32
Lokacija : Ma tu...
Registration date : 19.10.2008

Pitanja i odgovori vezani uz forum Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja i odgovori vezani uz forum   Pitanja i odgovori vezani uz forum Emptyčet lis 23, 2008 9:47 pm

***Mala*** je napisao/la:
imam zamolbu...prijedlog...kak god...jel bi se mogle ispod svih tema skupa navesti teme na koje je zadnje odgovoreno ili one najpopularnije??? onak kak je na krizevci.info... da se zna u kojoj raspravi sudjelovati... Very Happy

nažalost ne, ali ti si možeš složiti da za svaku temu koja te zanima, nakon novog posta dobiješ mail... samo moraš u prozoru te teme, pri kraju desno odabrat POČNI PRATITI OVU TEMU...
[Vrh] Go down
https://kzforum.forumcroatian.com
Sponsored content





Pitanja i odgovori vezani uz forum Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja i odgovori vezani uz forum   Pitanja i odgovori vezani uz forum Empty

[Vrh] Go down
 
Pitanja i odgovori vezani uz forum
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
KŽforum :: Riječi dobrodošlice i pravila-
Forum(o)Bir: